KONST / Litografier / Färglitografi 13491325
nr 1349 1325
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 111/300. Motivet: 40x54cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:57:24
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg